Etkinlikler

GÜVEN SAĞLIK GRUBU

Güven Yaşam Ters & Düz Söyleşileri 2. Bölüm

Güven Yaşam Ters & Düz Söyleşileri 2. Bölüm Başlıyor!

Güven Yaşam
Paylaş:
...

Sağlık, sanat, kültür alanlarında, yaşamın birleştirici unsurlarından faydalanmak amacıyla yola çıkan “Güven Yaşam Ters & Düz Söyleşileri 2020”nin ikinci bölümü 24 Kasım Salı günü saat 18.30’da Güven Sağlık Grubu sosyal medya kanallarından canlı yayınlanacak. İkinci bölümün konukları; Çocuk Gelişimi Uzmanı, @akademisyenanne Doç.Dr. Saniye BENCİK KANGAL, Güven Hastanesi Medikal Direktörü ve Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Dilek Oğuz ve besteci, orkestra şefi Musa Göçmen olurken, programın moderatörlüğünü ise iletişim uzmanı ve radyo programcısı Özgür Aksuna üstlenecek.

2020 yılının teması: Ters & Düz

Toplumun dezavantajlı kesimlerine eğitim, sağlık ve kültür alanlarında fayda sağlamak için çalışmalar yürüten Güven Eğitim ve Sağlık Vakfı’nın yeni projesi “Güven Yaşam Söyleşileri”, pandemi süreciyle değişen hayat şekillerini düşünerek bu yıl “ters & düz” temasıyla yayınlanacak. Her yıl farklı bir temayla sosyal medya kanallarından izleyicileriyle buluşacak programlarda; sağlık, sanat ve kültür alanlarından öncü isimler bir araya gelecek.

Programın 2020 yılında yayınlanacak bölümlerinde; “Normallerimiz neydi? Yeni normallerimiz neler oldu? Artık yeni bir Dünya düzeni mi şekilleniyor? Neydik, ne olduk?” gibi soruların cevapları, alanında uzman konukların farklı bakış açıları ile aranacak.

Güven Eğitim ve Sağlık Vakfı bu projesiyle, özellikle pandemi sürecinden en çok etkilenen ileri yaştaki bireylerin sorunlarına dikkat çekmeyi ve yaşlı bakımı konusunda karar vericilere yön vererek destek olmayı hedefliyor.

Haber Bültenimize üye olun.

Periyodik olarak haber bültenimizi size ulaştıralım.

...

Nesilden nesile hayat bize GÜVEN diyor.


Güven Hastanesi hizmet standartları ile JCI tarafından akredite edilmiştir. JCI şikayet bildirimlerinizi buraya tıklayarak yapabilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi politikalarına ilişkin aydınlatma metnimize buradan kişisel veri işleme envanteri ve kişisel verilerin korunması politikamıza ise buradan ulaşabilirsiniz.


Sayfanın son güncellenme tarihi: 07-05-2024